Uzun süre önce sızdırılan yeni, beyaz kostümleri sonunda Avengers Endgame’de gördük. Peki bu kostümler ne anlama geliyor olabilir?

Hatırlarsanız bu kostümler bir süre önce oyuncak görselleri olarak görmüştük. İlk gördüğümüzde de bu kostümleri Kuantum Evreni için özel yapıldığını varsaydık. Avengers Endgame’in yeni fragmanını görünce akıllara bir olasılık daha geldi.

İlk olasılık tabii ki Kuantum Evreni için tasarlanmış özel kostüm olmaları. Yani fragmanda yürüdükleri sahnede herkes yok. Eğer zaman yolculuğu gerçekten yapılıyorsa bile ya herkes geçmişe gitmeyecek ya da Marvel Studios oynama yapmış ve kritik karakterleri kesmiş. Daha önce yapmadığı şey değil.

Okumadan Geçme: Disney ve Fox Birleşmesinde Beklenen Tarih Ortaya Çıktı

Diğer olasılık da ekip gerçekten de ikiye ayrılmış durumda. Bir grup uzaya gidiyor. Çok büyük ihtimalle de bir Sonsuzluk Taşı’nın peşindeler. Uzayda yapacakları (ya da gidecekleri gezegenden dolayı) bu kostümlere ihtiyaçları var. Yani Kuantum Kostümü’nden ziyade uzay yolculuğu için bir kostüm diyebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Hangi olasılık daha akla yakın?