Avengers Endgame’in vizyona girmesinin üzerinden yeteri kadar zaman geçti. Böylece sonunda yeni Spider-Man Far From Home fragmanı paylaşıldı.

Paylaşılan fragman daha önce sizlere duyurduğumuz gibi Tom Holland’ın uyarısıyla başlıyor. Sevilen oyuncu Avengers Endgame’i izlemediyseniz fragmandan uzak durun diyor. Ardından bu uyarının sebebini hemen anlayacağımız sahneler izliyoruz. Peter Parker, Iron Man’i kaybetmenin acısını yaşıyor. Bu durumun onu derinden etkilediğini görüyoruz. Buna rağmen kahramanlığa devam etmeye çabalıyor. Okulun düzenlediği Avrupa gezisi ise her şeye bir ara vermesine vesile olacak gibi hissettiriyor. Fakat Avrupa’da Nick Fury’nin onu bulmasıyla işler istediği gibi gitmiyor. SHIELD, Örümcek Adam’ın Mysterio ile tanışmasına vesile oluyor. Onun paralel evrenlerden birinden geldiğini ve kendi dünyasından gelen kötülerle mücadele ettiğini öğreniyoruz. SHIELD evrenler arası oluşan bu yırtığı kapatmak istiyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame’de Captain Britain’ın Temelleri Atıldı

Avengers Endgame’de Captain Britain’ın Temelleri AtıldıÖte yandan Peter Parker’ın özel hayatında yeni gelişmeler yaşanıyor. Peter ve Michelle arasında bir yakınlaşma olacak gibi görünüyor. MJ ismiyle de anılan bu karakter Peter’ın Örümcek Adam olduğunu anlamış gibi duruyor.

Tüm bunların yanı sıra Mysterio’nun gelişiyle MCU’ya eklenen multiverse yani çoklu evren durumu fazlasıyla dikkat çekici. Paralel evrenlerle Avengers Endgame’de dolaylı yoldan tanışmıştık. Bu evrenler Marvel’ın geleceğinde fazlasıyla etkili olacak gibi görünüyor. İleride X-Men ve Fantastic Four MCU’ya bu şekilde dahil edilebilir.

Peter Parker’ın yeni maceralarına şahit olacağımız Spider-Man Far From Home 2 Temmuz’da vizyona girecek. Paylaşılan spoiler dolu fragmanı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video