Avengers Endgame filminin vizyona girmesi için gün sayarken Marvel ilk sahneyi izleyicilerin beğenisine sundu. İşin enteresan yanı bu sahnede yaşananların önceden sızdırılmış olması…

Hatırlarsanız bir süre önce Avengers Endgame’de bir sahnenin internete sızdırıldığı, bu sahnede Avengers’ın Thanos’u alt etme planının ortaya çıktığını sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz günlerde filmden ilk sahne Amerika’da yayınlanan Good Morning America programı sayesinde ortaya çıktı. Tıpkı önceki sızıntıda olduğu gibi bu sahnede Captain Marvel’ı Avengers ekibiyle konuşurken görüyoruz. Black Widow, Thanos’un sonsuzluk taşlarını başka bir gezegende daha kullandığını söylüyor. Kahramanlarımız onun peşine düşüp alt etme isteğini dile getiriyor. Bruce Banner kaybettikleri onca kahramandan sonra kazanmalarının mümkün olmadığını düşünüyor. Carol Danvers ise “bu sefer ben de varım” diyor. Elbette “peki şimdiye kadar neredeydin?” sorusu gündeme geliyor. O da evrende Avengers gibi bir koruyucusu olmayan onlarca gezegenin olduğunu söylüyor. Onun bu açıklaması da kabul görüyor. Son olarak Thor oturduğu yerden kalkıp Captain Marvel’ı test ediyor. Stormbreaker’ı hızla yanına çağırıyor fakat Carol Danvers gözünü bile kırpmıyor. Böylece testten başarıyla geçmiş oluyor. Son olarak Captain America’nın Thanos’tan “Yakalayalım şu orospu çocuğunu” diye bahsettiğini duyuyoruz ve sahne bitiyor.

Bakmadan Geçme: Thanos’un Galibiyetini İlan Ettiği Avengers Endgame Tanıtımı

Marvel’ın bu sahneyi paylaşmasıyla birlikte anlıyoruz ki Avengers’ın bu planı başarılı olmayacak. Ayrıca sahnede Iron Man ve Nebula’nın yer almaması kahramanlarımızın henüz dünyaya dönmediğini gösteriyor. Anlaşılan o ki kahramanlarımız Thanos’la birkaç defa karşı karşıya gelecek.

Video