Russo Kardeşlerin daha önceki açıklamalarını göz önüne alınca Avengers Endgame’in son fragmanında sahte bir sahne ihtimali ortaya çıktı.

Eğer hatırlarsanız Russo Kardeşler çekimlerde elde ettikleri görüntülerin bir kısmını sadece fragmanlar için hazırladıklarını söylemişti. Yani filmde asla yer almayan ve fragmana özel sahnelerden bahsediyorz. Aynı zamanda daha önceki fragmanlarda bazı sahnelerin değiştirildiğini de gördük. Thor’un gözü herkesin net bir şekilde hatırlayacağı bir örnek olacaktır diye düşünüyorum.

Avengers Endgame sahte sahne

Okumadan Geçme: Avengers Endgame Gişe Tahminleri Rekora İşaret Ediyor

ScreenRant’ın haberine göre de yayınlanan en son fragmanda sahte ya da değiştirilmiş bir sahne olabilir! Tony Stark ve Steve Rogers’ın el sıkıştığı sahne fazlasıyla dikkat çekici. İlk sahnede Tony’nin “Bana güveniyor musun?” diye sorduğu anda Captain America’nın kostümü dikkatleri çekiyor. Arka plannın New York Savaşı’nı hatırlatmasını bir kenara koyarsak Steve Rogers’ın boynu (yani kostümün bittiği yer) fazlasıyla garip duruyor. Sanki Steve Rogers’ın kafası havada gibi. Burdan da Captain America’nın kostümü değiştirilmiş diye yorumluyoruz.

Peki neden böyle düşünüyoruz? Bu sahne zaman yolculuğu ile ilgili olabilir. Yani Tony Stark Avengers 1’in olduğu zamana gitmiş ve geçmişteki Steve Rogers ile konuşuyor olabilir. Bu da bu sahnenin neden değiştirildiğini net bir şekilde açıklıyor. Sizce bu durum doğru mu? Sahnede bir gariplik var mı?