Spider-Man Far From Home fragmanını izledikten sonra hepimizin aklında aynı soru belirdi: Bu film hangi zamanda geçiyor? Eğer Avengers Endgame sonrasında geçiyorsa neden yaşananların etkisi hiç hissedilmiyor? Marvel hayranlarının ortaya attığı yeni teori işte tam da bu soruya yanıt veriyor.

Hatırlarsanız Avengers Infinity War’da Peter Parker okul aracındaydı ve arkadaşlarıyla bir yere gidiyordu. Ardından bir şeylerin ters gittiğini fark edip harekete geçiyordu. İşte yeni teorimiz tam olarak bu sahne etrafında şekilleniyor. Peter’ın bu sahnede Avrupa seyahatine başladığı düşünülüyor.

Bakmadan Geçme: Spider-Man Far From Home Fragmanı Rekor Kırdı

Avengers Endgame’de kahramanlarımızın başarılı olacağı, Thanos’un yaptıklarının geri alınacağı düşünülüyor. Yani evrenin ölen yarısı hayata geri gelecek. Hatta bu olay hiç yaşanmamış gibi olacak. Böylece Peter Parker’ın okul aracından inip kahramanlığa soyunmasına gerek kalmayacak. Bu da Spider-Man Far From Home’da Avengers Infinity War ve Avengers Endgame filmlerinde yaşananları hatırlamayan bir Peter görebiliriz!

Açıkçası bu teori Spider-Man Far From Home fragmanında neden Avengers Endgame yaşanmamış gibi davranıldığını açıklıyor. Siz ne diyorsunuz, bu teori doğru olabilir mi?