Marvel stüdyolarının Avengers Endgame için paylaştığı son tanıtımda Tony Stark’ın baktığı Peter Parker’lı fotoğraflar büyük ilgi çekti. Robert Downey Jr. bu pozun alternatif versiyonunu Marvel hayranlarıyla paylaştı.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’un finalinde toz bulutuna dönüşen karakterlerden biri de Spider-Man olmuştu. Tony Stark ile arasındaki duygusal sahne hayranların aklına kazınmıştı. Avengers Endgame’in son tanıtımında görüyoruz ki Iron Man yaşananlar için kendisini suçluyor. Onun bu suçluluk duygusuna da baktığı fotoğraf sayesinde şahit oluyoruz. Bu fotoğrafta Iron Man ve Spider-Man ‘i birlikte görüyoruz. Peter’ın elinde Stark endüstrilerinden aldığı bir sertifika bulunuyor. Fakat çerçeveyi ters tutması yüzümüzde buruk bir gülümse yaratıyor.

Robert Downey Jr. fragmanda büyük ilgi çeken bu fotoğrafın alternatif versiyonu kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Fotoğrafın orijinalinde iki kahramanın da birbirine tavşan kulağı yaptığını görüyorduk. Bu fotoğrafta Peter çok mutluyken, Tony sıkılmış numarası yapan baba pozu vermiş gibi görünüyor.

Bakmadan Geçme: Thanos’un Galibiyetini İlan Ettiği Avengers Endgame Tanıtımı

Iron Man’in hislerini, bu fotoğrafın arkasındaki hikayeyi ve kahramanlarımızın geri dönüşünü 26 Nisan’da vizyona girecek Avengers Endgame ile birlikte göreceğiz. Bakalım olaylar nasıl ilerleyecek?