Marvel stüdyolarının Avengers Endgame için paylaştığı yeni posterde Hulkbuster’ın yer alması dikkatlerden kaçmadı ancak kafalarda yeni soru işaretleri yarattı.

Marvel’ın büyük bir gizlilik içinde yürüttüğü Avengers Endgame tanıtım çalışmaları sayesinde sudan nem kapar hale geldik. En ufak detaylar bile büyük ilgi çekiyor. Bu detayların ardında ne gibi sürprizlerin yattığını çözmeye çalışıyoruz. Bu detaylardan sonuncusu Avengers Endgame posterinde karşımıza çıkıyor. Son olarak Avengers Infinity War’da gördüğümüz Hulkbuster zırhı geri dönüyor. Normalde Tony Stark tarafından Hulk’ı etkisiz hale getirmek için tasarlanan Hulkbuster son filmde Bruce Banner tarafından kullanıldı. Posterde de Hulkbuster ve Bruce Banner’ı yan yana görüyoruz. Bu da Hulk’ın bir süre daha ortaya çıkmayacağına inanmamıza neden oluyor. Ancak bu durumun Thanos’a karşı son mücadelede değişeceğini umuyoruz.

Bakmadan Geçme: Wonder Woman 1984 Neden Geç Geliyor?

Russo kardeşlerin yönettiği Avengers Endgame filmini 26 Nisan’da seyredebileceğiz. Bakalaım Hulkbuster’ın hikayede nasıl bir yeri olacak.