Avengers Infinity War fragmanlarında da gördüğümüz filmde olmayan, sahte sahneler Avengers Endgame fragmanında da olacak! İzlediklerinize inanmayın!

Avengers Infinity War fragmanı izleyince hepimiz fazlasıyla heyecanlanmıştık. Daha sonra film çıktığında bu fragmanda olan sahneleri filmde göremedik. Özellikle Hulk’ın olduğu kareyi herkes hatırlayacaktır. Geçtiğimiz günlerde de Avengers Endgame’den yeni bir fragman izledik. Bu fragman hakkında teorilere başlıyorduk ki filmin yönetmenleri olan Russo Kardeşler yaptığı açıklamada fragmana özel sahneler olduğunu belirtti. İzlediklerimiz gerçek olmayabilir!

“Çok fazla içerik tüketiyoruz. Yani elimizde birden fazla sahne var ve bu sahneler filme dahil değil. Böylelikle CGI ile bu sahneleri manipüle edip fragmanda anlatmak istediğimiz hikayeye uygun amaçla kullanıyoruz, film için kullanmıyoruz.”

Okumadan Geçme: The Batman Captain Marvel’ın İzinden Gidiyor

Açıklama üstünde konuşacak pek bir şey yok. Çekimlerde kullanılmayan sahneleri fragmana uyarladıklarını açıkça söylemiş Russo Kardeşler. Yani fragmanda izlediklerimizin bir çoğu filmde olmayan, seyircileri heyecanlandırmak için özel olarak seçilmiş ve hatta değiştirilmiş sahneler oluyor.