Marvel stüdyolarının Avengers Endgame’e dair önemli detayları gizli tutmak için neler yaptığı ufak ufak ortaya çıkıyor. Alınan önemlerden biri de Tom Holland ile alakalı.

Marvel yıldızlarını takip ediyorsanız ağzından önemli detayları kaçıran isimlerin Tom Holland ve Mark Ruffalo olduğunu biliyorsunuzdur. Özellikle Spider-Man’e hayat veren Tom Holland son zamanlarda bu konuda öne geçmiş durumda. Avengers Endgame’in yönetmenliğini üstlenen Russo kardeşler bu soruna buldukları çözümü ComicBook‘a anlattı. Holland’a dair söylentileri şu sözlerle doğruladılar:

“Evet, Tom Holland’a senaryonun tamamını vermedik. O sadece kendi repliklerini biliyor. O kadar. Sahnede karşısında hangi karakterin yer aldığına dair bile fikri yok. Çekimler sırasında ona sahnede neler olduğuna dair genel bir fikir veriyorduk ve sahneleri bu şekilde çekiyorduk. Tüm bunların nedeni onun çenesini tutma sorunu yaşaması.”

Okumadan Geçme: Avengers Endgame’den İlk Ciddi Spoiler Geldi

Görünen o ki Tom Holland istese de Avengers Endgame’e dair herhangi bir sırrı açık edecek kadar bilgiye sahip değil. Bakalım bu önlem yeterli olacak mı?