Avengers Endgame filminin vizyona girmesiyle birlikte bonus sahne karmaşası ortaya çıktı. Filmin sonunda ekstra sahne var mı, yok mu?

Marvel stüdyoları Avengers Endgame ile birlikte bonus sahne geleneğine ara veriyor. En azından biz bunun bir ara olduğunu umuyoruz. Çünkü filmin sonunda ekstra sahne yer almıyor. Bu sebeple en sona kadar beklemek için bir neden bulunmuyor. Fakat film bittikten sonra Avengers ekibine ufak bir saygı duruşu görüyoruz. Oyuncuların ismi sadece bir şekilde akmıyor. Onun yerine oyuncular, hayat verdikleri Marvel karakteri ve onların imzalarını görüyoruz sırayla. Böylece Marvel Sinematik Evreni’ni bugüne getirenlere selam gönderiliyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Endgame İncelemesi [Spoiler Yok]

Bunun yanı sıra filmin sonunda ufak bir ses klibinin yer aldığı söyleniyor. Klasik Marvel logosunun üzerinde bir metal gıcırtısı sesi duyuluyor. Bu ses bir çekicin metali şekillendirmek için arka arkaya darbe indirmesini andırıyor. Marvel hayranlarının bu sesi duyduktan sonra aklına gelen ilk şey Iron Man oluyor. Tony Stark ilk Iron Man zırhını bir mağarada tam da bu şekilde inşa etmişti.