Daha önce zaten Young Avengers ihtimalinden bahsetmiştik. Avengers Endgame’in yeni fragmanıyla birlikte Kate Bishop ve Young Avengers iyice ortaya çıktı.

13 Reasons Why’ın yıldızı Katherine Langford’un Avengers Endgame’e katılacağı söylentilerini duyduktan sonra direkt olarak Young Avengers’ın temelleri atılıyor demiştik. Avengers Endgame’in yeni fragmanıyla beraber de artık Young Avengers’ın kesin olacak MCU’ya dahil olacağını söyleyebiliriz şu noktada.

Okumadan Geçme: Marvel’ın Uzak Doğulu Kahramanı Yönetmenini Buldu

Cassie Lang zaten MCU’da var. Avengers Endgame’de zaman atlaması olacağını da biliyoruz. Çok büyük ihtimalle çocukluktan gençliğe geçmiş bir Cassie Lang göreceğiz. Captain Marvel filmiyle birlikte Skrull ırkı MCU’ya dahil oldu. Eh, bu da Hulkling için kapıları açmış oluyor. Şimdi de Avengers Endgame fragmanıyla kızını okçuluk öğreten Hawkeye’ı gördük. Kimin canlandırdığını söylemek zor ama genç kız, okçuluk eğitim ve Avengers Infinity War’da yaşananları düşününce kendisi Kate Bishop’un biraz değişitirilmiş bir hali olabilir. Kate Bishop Barton olarak hatta görebiliriz.

Young Avengers MCU