Avengers Endgame’den çıkartılan Iron Man sahnesi uzunca bir süre spekülasyon yaptığımız Katherine Langford’un da canlandıracağı karakteri ortaya çıkardı.

Katherine Langford’un Avengers Endgame’e dahil olduğunu ilk öğrendiğimizde canlandıracağı karakterle ilgili birçok değerlendirme yapmıştık. Özellikle Katherine Bishop üstünde duruyorduk. Ancak, güzel oyuncuyu filmde göremedik. Aksine Kate Bishop’un yerini dolduracak şekilde Hawkeye’ın kızı ekranlara geldi. Böyle olunca Katherine Langford daha da bir merak konusu haline geldi.

Okumadan Geçme: Avengers Endgame’de Captain Britain’ın Temelleri Atıldı

MTV’nin Happy Sad Confused podcastine katılan Anthony ve Joe Russo Langford’un rolünü ortaya çıkardı. Katherine Langford Tony Stark’ın kızı Morgan’ın genç kız halini canlandıracakmış. Ancak bu sahne filmden çıkartılmış.

Joe Russo: “Aynı Thanos’un gittiği gibi Tony’nin de fiziksel boyutun ötesindeki o boyuta gitmesiyle ilgili bir fikrimiz vardı. Thanos oraya parmaklarını şıklattığında gitmişti. Tony de aynı şekilde oraya gidip kızının gelecekteki haliyle karşılaşacaktı.”

Anthony Russo: “Ama kızının bu genç haliyle aralarında bir duygusal bağ olmayacağını fark ettik. Bu sahne de duygusal açıdan yeterli etkiyi yaratamayacaktı.”

Joe Russo: Kızının büyümüş halini kullanmamızın amacı da Tony’yi affetmesi ve onun huzura ermesi amacını taşıyordu. Fikir olarak uygun gözüküyordu. Zaten karmaşık olan bir hikaye için bu fikir fazla kaçtı.”

Bu konuşmanın üzerine söylenecek bir şey yok. Gerçekten de bir anda büyümüş bir Morgan ve Tony Stark karşılaşması o etkiyi yaratamazdı. Morgan’ın o halinin de ortaya çıkması yeterince ağırlığa sahip olmayacaktı. İyi ki bu sahneyi kaldırmışlar.