Disney’in düzenlediği hissedarlar gecesinde Avengers Endgame’den sahneler gösterildi. Bu sahnelerden biri de Twitter üzerinden paylaşıldı.

Scott Ladewig isimli IT’ci bir arkadaş, Disney’in düzenlediği bu hissedarlar gecesine katılmış. İzlediği sahneyi de bizlerle sosyal medya üzerinden paylaştı. Anlattıklarına bakılırsa Avengers Endgame’deki bilgi akışını Nebula sağlayacak ve bu da Thanos’u bulmanın anahtarı olacak. Gelin bakalım Ladewig tam olarak neler yazmış.

Okumadan Geçme: Captain Marvel mı Daha Güçlü Thor mu?

Avengers Endgame’de yayınlanan sahnede Nebula “Nerede olduğunu biliyorum.” diyor. Hemen ardından da sahne değişiyor ve Nebula gölgelerden çıkıyor. “Beni mükemmel bir hale getirirken, her şey bittikten sonra nereye gideceğimiz hakkında konuşuyordu. Parçalara ayrılmış haldeyken bile onu mutlu etmek için “Nereye gideceğiz Baba?” diye soruyordum. Onun cevabı hep aynıydı.” Ladewig burada Nebula’nın söylediklerini anlamadığını belirtiyor. Ardından da Rhodey “İyi bari, Thanos’un emeklilik planı varmış.” diyor.

Acaba bu açıklamanın ardından Rocket’i gördüğümüz sahne Thanos’u bulmayı umdukları yer olabilir mi? Siz ne düşünüyorsunuz?