Marvel’ın sevilen kahramanlarını bir araya getireceği için büyük heyecanla beklediğimiz Avengers Infinity War için Super Bowl 2018’e özel görüntüler paylaşıldı.

Temelleri on sene önce atılan Marvel Sinematik Evreni sonunda istenen noktaya ulaştı. Şimdiye kadar ara sıra gördüğümüz Thanos, Sonsuzluk Taşlarını bulmak için harekete geçiyor. Bu da Captain America: Civil War’da birbirlerine karşı mücadele veren kahramanları bir araya getiriyor. Avengers’a Guardians of the Galaxy de destek çıkıyor. Doctor Strange, Spider-Man ve Ant-Man aynı karede buluşuyor.

Paylaşılan yeni tanıtımda ise herkesin bir araya gelişine şahit oluyoruz. Örümcek Adam’ın kendi kostümü yeterli gelmiyor gibi görünüyor. O da kendisi için hazırlanan Iron Spider kostümünü giyiyor. Captain America’nın yeni kalkanı da ilk kez karşımıza çıkıyor. Tüm kahramanlar farklı cephelerde aynı amaç uğruna mücadele ediyor gibi görünüyor.

Avengers Infinity War: Captain America’nın Yeni Kalkanı

Avengers Infinity War’un resmi vizyon tarihi 4 Mayıs. Fakat bildiğiniz gibi Marvel filmlerini büyük kısmı ülkemizde bir hafta kadar erken vizyona giriyor. Bu da heyecan uyandıran hikayeyi 27 Nisan’dan itibaren görebileceğimiz anlamına geliyor. Fakat bu tarihin henüz resmen onaylanmadığını söyleyelim. Bahsettiğimiz yeni görüntüleri ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO