Avengers Infinity War’un tanıtım çalışmalarında son düzlüğe girdiğimiz şu günlerde filmden kısa ve yeni sahneler ortaya çıkıyor. Bunlardan birinde Doctor Strange ve Iron Man’i ilk kez aynı sahnede görüyoruz. Fakat ikili pek de iyi bir başlangıç yapmıyor gibi…

Aslına bakarsanız Stephen Strange ve Tony Stark’ın sahneleri daha Avengers Infinity War’un çekimleri devam ederken bile belliydi. Benedict Cumberbatch ve Robert Downey Jr’ın set fotoğrafları yüzümüzde gülümseme yaratmıştı. Fragmanda da karşımıza çıkan bu sahneye sonunda yakından bakma fırsatı yakalıyoruz. Dünyaya geri dönen Bruce Banner, Thanos tehlikesini Iron Man ve Stephen Strange’e anlatmaya çalışıyor. Tony Stark’ın hızlı çözüm bulma çabası onu düşüncesizce davranmaya itiyor. Doctor Strange ise onun saygısızca gördüğü tavrına kendi tarzında son veriyor. Bu sahnenin hemen ardından yaşanan gelişmenin kahramanlarımızı sokağa taşımasını ve ciddi bir mücadeleye girişmelerini bekliyoruz.

Bakmadan Geçme: Avengers Infinity War’da Marvel Tarihinin En Büyük Sahnesine Hazır Olun

27 Nisan’da beyaz perdedeki yerini alacak olan Avengers Infinity War’dan paylaşılan son sahneyi hemen aşağıda görebilirsiniz.

VİDEO