Avengers Infinity War’un geri sayımı sona yaklaşırken heyecan dorukta. Bucky Barnes karakterine hayat veren Sebastian Stan’in son açıklaması ise merakımızı iyice artıyor.

Daha Avengers Infinity War ilk duyurulduğu günden bu yana beklentimiz aynı: Daha önce tanışmamış süper kahramanları bir arada görmek. Hatta olabildiğince fazla kahramanı aynı sahnede seyredebilmek. İşte bu dileğimizin gerçek olacağı Sebastian Stan’in sözleriyle netlik kazandı. The Independent gazetesine konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Avengers Infinity War’da bir sahne var ki, sanırım herkes görünüyordu. Bu sahne hakkında konuşma şansım yok fakat sadece planlamasının üç ay sürdüğünü biliyorum. Herkesi bir araya getirmek hiç de kolay olmadı. Fakat etrafa baktığınızda Samuel L. Jackson’dan Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer’a kadar herkesi görüyordunuz.”

Bakmadan Geçme: Captain Marvel ve Thanos Karşı Karşıya Gelecek

Bu sözlere bakılırsa sahne o kadar kalabalık ki Ant-Man’in yıldızları Michael Douglas ve Michelle Pfeiffer bile oradaymış! Açıkçası bu sahneyi izlemek sabırsızlanmamak elde değil.