Avengers Infinity War’dan silinmiş sahneler ortaya çıkıyor. Black Order’ın gerçekten korkutuculuğunu gösteren bu silinmiş sahne fazlasıyla başarılı gözüküyor.

Black Order, Thanos’un en elit ve en korkutucu birliği. Her ne kadar filmde çizgi romanlara göre daha güçsüz yapılsa da bu senaryo için özellikle tercih edilmiş bir durum. Ama ne olursa olsun kendilerine has havaları bir dereceye kadar başarıyla korunmuş. Ebony Maw örneğin çok başarıyla karşısındakini germeyi başarıyor. Yine benzer şekilde Corvus Glaive Vision’ı yakaladığında sonucun ne olacağını net bir şekilde hissettik.

Ama yine de Black Order’da bir şeyler eksikti. Sanki fazla kolayca yenildiler. Joe Russo’nun açıklaması bu durumun neden olduğunu anlatsa da en azından ben Black Order’ı daha azılı görmek isterdim. Bu düşüncemi destekler nitelikte de bir silinmiş sahne ortaya çıktı.

Okumadan Geçme: Avengers Infinity War’da Black Order Neden Çok Güçsüzdü?

Vision ve Scarlet Witch’e saldıran Corvus Glaive ve Proxima Midnight’ın olduğu sahnenin aslında nasıl planladığını gösteren bir sahne yayınlandı. Her ne kadar CGI eksik olsa da Black Order’ın saldığı korkuyu çok güzel bir şekilde anlatmış. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu silinmiş sahneyle baş başa bırakalım.

Deleted Wanda/Vision IW scene from r/marvelstudios