The Batman filminin son söylentileri interneti kasıp kavururken, bu ateşi iyice körüklercesine şimdi de Batman Begins Honest Trailer’ı yayınlandı.

Batman Begins ya da Türkçe adıyla Batman Başlıyor bildiğiniz gibi Christopher Nolan’ı yönetmen koltuğunda ve Christian Bale’ı da Batman olarak gördüğümüz ilk film olarak karşımıza gelmişti. Yeniden çekilen ve serinin ilk filmi olarak karşımıza gelen Batman Begins’te Bruce Wayne’in Batman’e dönümüşü anlatıldı. Christian Bale’a Liam Neeson, Michael Caine, Katie Holmes, Morgan Freeman gibi yıldız isimler eşlik etti.

Honest Trailer Nedir?

Honest Trailer ismiyle hazırlanan videolar bir süredir interneti aktif olarak kullananların aşina olduğu bir formata dönüştü. Bu keyifli içerikleri ScreenJunkies ismindeki bir hesap Youtube üzerinden paylaşlaşıyor. Formatın ismi Türkçe’ye “Dürüst Fragman” olarak çeviriliyor. Bahsi geçen videolarda genellikle popüler olan filmlere farklı türde bir tanıtım hazırlanıyor. Normalde fragmanlarda dile getirilmeyen gerçekler, yapımın eksileri ve artıları ele alınıyor. Videolar benzetmeler, kelime şakaları ve keyifli bir üslupla bezeniyor.