Batman rolünü bırakan Ben Affleck DC dünyasına dönmeye sıcak bakıyor gibi görünüyor. Fakat onun planı daha çok kamera arkasını kapsıyor.

Ben Affleck’i Batman olarak izlemeyi beklerken oyuncunun DC dünyasından ayrılması büyük hayal kırıklığı yaratmıştı. O zamandan beri Affleck’e DC hakkında pek çok soru yöneltiliyor. Son olarak LADbible‘a konuşan oyuncu DC dünyasına yönetmen olarak dönmeye sıcak baktığını şu sözlerle açıkladı:

“DC filmlerine geri dönüp başka bir karaktere hayat vermek garip olur. Fakat bir DC filminin kamera arkasına geçtiğimi hayal edebiliyorum. Elbette Warner Bros stüdyolarının buna sıcak bakması lazım. Benim de bağlanacağım bir proje olması gerek. O yüzden hiçbir ihtimale kapı kapatmıyorum. Batman filminde ne yapmak istediğime bir türlü karar verememek büyük sıkıntı olmuştu. Bu yüzden projeyi başkalarına devretmem gerekti.”

Bakmadan Geçme: Dwayne Johnson’lı Black Adam Filminden İlk Bilgiler

Ben Affleck’in geri dönmeye sıcak bakması oldukça enteresan. Fakat asıl dikkat çekici olan Batman projesinde ne yapacağına karar veremediğini ifade etmesi oluyor. Üstelik projeyi başkasının devralması onu bir kez daha Batman olarak izlememize yardımcı olmadı.