Avengers Infinity War’un finalini seyrettiğimizden beri hangi kahramanlar yola devam edecek, gidenler nasıl geri dönecek diye merak ediyoruz. Gerçeklikten silinen kahramanların geri dönmesini beklesek de, ortada kesinleşen bir durum yok. Bu da Marvel oyuncularına enteresan sorular yöneltilmesine neden oluyor.

Bildiğiniz gibi Avengers Infinity War’da kaderi belirsiz bir hal alan karakterlerden biri Doctor Strange olmuştu. İkinci filmin geleceği konuşulsa da ortada net bir şey yok. Yabancı basından Deadline, Benedict Cumberbatch ile bir röportaj gerçekleştirdi. Burada Doctor Strange karakteriyle ile yola devam etmeye nasıl baktığını sordu. Sevilen oyuncu da şu sözlerle yanıt verdi.

“Bildiğim kadarıyla gelecekteki projeler çoktan planlanmış durumda ama kim bilir? Tek sorun Doctor Strange’in şu an bulunduğu durumun içinden nasıl çıkacağı. Tek soru işareti bu. Karakterim şu an bir toz bulutu. Bu yüzden Doctor Strange’in neler yapacağını Marvel’ın başındaki Kevin Feige yanıtlamalı. Bana sorarsanız, ben Doctor Strange rolüyle yola devam etmeyi istiyorum.”

Bakmadan Geçme: Doctor Strange Filmi Avengers Infinity War’un Habercisiydi

Buradan anlıyoruz ki Sherlock’un aksine Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’e geri dönmemek için bir bahanesi bulunmuyor. Bakalım Avengers 4’te neler olacak? Marvel’ın planları nasıl şekillenecek?