Beraber büyüdüğümüz efsanevi dizi Supernatural’ın tamamen sona ermesiyle ilgili açıklama dizinin yıldız oyuncularından geldi.

İlk bölümüyle 2005 yılında karşımıza gelen Supernatural 14 yıldır devam ediyor. Winchesterların macerasına 14 yıldır tanıklık ediyoruz. Son birkaç sezonda inişli çıkışlı bir grafik çizse de Supernatural’ın başarısı kesinlikle yadsınamaz. Ancak bu kadar uzun süredir devam eden hikayenin de artık bir sonu olmalı. İşte bu son hakkında açıklama Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Misha Collins’ten geldi.

“Jared, Jensen ve Misha’dan herkese selamlar. Size söyleyecek çok büyük haberlerimiz var ve bizden duyun istedik. Biraz önce setteki çalışanlara söyledik. 15. sezonu çekeceğimiz için çok heyecanlıyız ama aynı zamanda bu sezon son olacak.”

Okumadan Geçme: The Witcher Dizisinden Sızdırılan Geralt Görseli

Açıklamanın tartışılacak kısmı kalmamış. Supernatural 15. sezonuyla ekranlara veda edecek ve hikaye son bulacak. 15 yılın ardından bu ikonik dizinin sona ermesi kesinlikle üzücü olacak. Ama artık en azından kendim için konuşursam artık sona ermesi lazımdı diye düşünüyorum.