Netflix yeni Black Mirror bölümlerinin isimlerini kısa süre önce duyurmuştu. Şimdi de tüm dünyada merakla beklenen dördüncü sezondan yepyeni görüntüler paylaşıldı.

Modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alan Black Mirror, her bir bağımsız bölümde modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Teknoloji tüm hayatımızı değiştirdi; her evdeki, her masadaki, her eldeki plazma ekranlar, monitörler, akıllı telefonlar 21. yüzyıldaki varlığımızı bize geri yansıtan birer karanlık aynaya dönüştüler. Charlie Brooker tarafından yaratılan Black Mirror da tam olarak bunu konu ediyor.

black mirror 4. sezon görüntüleri

İlgi gören bilim kurgu dizilerinden biri olan Black Mirror yakında dördüncü sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Yeni sezonda izleyeceğimiz bölümlerin isimleri ise sırasıyla Crocodile, Arkangel, Hang the DJ, USS Callister, Metalhead ve Black Museum.

Yeni sezonun USS Callister ve Arkangel adlı bölümlerinden ilk görüntüler gün yüzüne çıktı. Özellikle USS Callister, Star Trek havasına sahip olacak gibi görünüyor. Elbette henüz bu iki bölümün tam olarak neyi konu edeceği belli değil.

Black Mirror’ın dördüncü sezonunu büyük ihtimalle 2018 yılında izleyebileceğiz.