Bilim kurgu dizilerine farklı bir hava katan Black Mirror dördüncü sezonuyla çok yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor!

Black Mirror temelde modern dünyaya karşı toplu huzursuzluğumuzu ele alıyor. Her bir bağımsız bölüm modern teknoloji paranoyasına değinen iğneleyici ve sürükleyici hikayeler anlatıyor. Charlie Brooker tarafından yaratılan dizinin kısa sürede büyük ilgi görmüştü. Şimdi bu macera farklı hikayelerle sürecek gibi görünüyor.

Her seferinde daha çarpıcı hikayeler sunan Black Mirror’un dördüncü sezonu altı bölümden oluşuyor. Bu sezonda Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright ve Michaela Coel rol alıyor. Yeni sezonun yönetmenleri arasında ise Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten ve David Slade bulunuyor.

Black Mirror’ın yeni bölümleri 29 Aralık Cuma günü tüm dünya ile aynı anda Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Bu tarihin duyurulmasına vesile olan tanıtımı hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO