Her ne kadar Bleach hikayesi sona erse de çeşitli spin-off hikayeleriyle bu dünyadan kopmadan maceralarımıza devam ediyoruz.

Sonunda beklediğimiz gün geldi. Can’t Fear Your Own World hafif romanının son cildinde uzunca bir süredir spekülasyonların odağı olan Hisagi’nin bankaisi ortaya çıktı. Hisagi’yle birlikte Shinji’nin de bankasinin nasıl olduğunu öğrendik. Bleach manga ve animesi boyunca bu iki sevilen karakterin bankailerini görme şansı elde edememiştik. Özellikle Hisagi tam bir merak konusuydu. Aşağıda bu bankailerin nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Shinji Hirako’nun bankaisi her şeyi tersine çeviriyor. Tam anlamıyla her şeyi. Duyular, hisler, yönler aklınıza ne gelirse. Dostlar düşman, düşmanlar da dost oluyor. Shuhei Hisagi’nin bankaisi ile fazlasıyla korkutucu. Açıklamalardan anladığımız kadarıyla Hisagi bankaisini açtığı zaman kendisini düşmanına bağlıyor ve ikisi aldıkları hasarı paylaşıyor. Ardından aldıkları hasar iyileşiyor ve biri ölene ya da reiatsusu bitene kadar devam ediyor.

Bankai