Russo Kardeşler’in Avengers Endgame’den bir sızıntı olmaması için aldığı önemleri Captain Marvel’ı canlandıran güzel oyuncu Brie Larson açıkladı.

Bildiğiniz gibi Marvel cephesi Avengers Endgame filmiyle alakalı bir sızıntı olmaması için çok ama çok dikkatli davranıyor. Öğrendiğimi kadarıyla da filmin tamamı neredeyse spoilerdan oluşuyor. Bu konuda da Captain Marvel’ı canlandıran Brie Larson açıklama yaptı. Inquirer’a konuşan ünlü oyuncu setteki gizlilikten bahsetti.

“Ne çektiğimiz konusunda tam anlamıyla hiçbir fikrim yok, filmin nasıl olacağını da bilmiyorum. Sahnelerimde benimle beraber başkalarının olup olmadığını da bilmiyorum. Filmle ilgili bir fikrim yok.

Çekimler için her sabah ilgili sayfaları veriyorlardı. Sadece kendi karakterimizle ilgili kısımlar. Tüm sayfada anlatılanlar benim tek bir cümlem hariç silinmişti.”

Okumadan Geçme: Mark Ruffalo’dan Hulk’ın Ölümüne Dair Açıklama

Durum fazlasıyla ciddi görüldüğü gibi. Marvel Stüdyoları her anlamda işleri çok sıkı tutmuş. Açıkçası bu kadar aşırıya kaçan gizlilik heyecanı arttırıyor. Filmde izleyeceklerimizi gerçekten merak ediyorum.