DC’nin sevilen kadın kötüleri yakında Gotham City Sirens’da bir araya gelecek. Bu filmde Poison Ivy karakterini kimin canlandıracağı ise büyük bir merak konusu… Peki Bryce Dallas Howard bu karakteri canlandırmak istiyor mu?

Bildiğiniz gibi söz konusu Gotham City Sirens olunca birçok ünlü oyuncunun adı anılıyor. Ancak henüz Catwoman ve Poison Ivy karakterlerini kimlerin canlandıracağı bilinmiyor. Böyle olunca da iddiaların, oyunculara yöneltilen soruların arkası gelmiyor. Son olarak bir hayran Twitter üzerinden Bryce Dallas Howard’a “Poison Ivy’yi oynamak ister miydin?” diye sordu. O da 1997 yapımı Batman & Robin’den alıntı bir Poison Ivy GIF’i ile “O çok sert!” sözlerini paylaştı. Tabii İngilizce’de tercih ettiği kelime tam anlamıyla Türkçe’ye çevrilemiyor. Ancak oldukça olumlu bir anlamda kullanıldığı belli oluyor.

Böylece Howard’ın Poison Ivy karakterini canlandırma fikrine pek de kapalı olmadığını anlaşılmış oldu. Siz ne düşünüyorsunuz? Bryce Dallas Howard bu rolün altından kalkabilir mi?