Televizyonda sayısız dizi, sinemadaysa sayısız film izleyici karşısına çıkıyor. Bu yoğun trafiğe rağmen öne çıkan ve büyük heyecanla beklenen yapımlar mevcut. Televizyon ve sinemanın en çok beklenen yapımları dediğimizde aklınıza neler geliyor peki?

Özellikle beyaz perdede öne çıkan iki iş var: Avengers 4 ile Hızlı ve Öfkeli 9. Bu dönem televizyonun en çok merak edilenleri ise Arrow, The Flash ve The Gifted. Peki heyecan uyandıran bu yapımlar için ne kadar beklememiz gerekecek?

Avengers 4 ne zaman çıkıyor? Kaç gün kaldı çıkmasına? Peki Hızlı ve Öfkeli 9 ne zaman çıkacak? Arrow 7. sezon başlangıç tarihi nedir? The Flash 5. sezon ve The Gifted 2. sezonu ne zaman izleyebileceğiz? İşte tüm bu soruların cevabına yazımızda ulaşabilirsiniz.

Büyük Heyecanla Beklenen 5 Sinema ve Televizyon Yapımı

Avengers 4

Avengers Infinity War’dan sonra herkesin gözü kulağı Avengers 4’te. Hangi kahramanlar geri dönecek, Thanos nasıl alt edilecek, Captain Marvel olayların gidişatını nasıl değiştirecek derken kafamızda pek çok soru işareti bulunuyor.

Avengers 4 ‘ün Çıkmasına Kalan Zaman İçin Tıklayın

Büyük Heyecanla Beklenen 5 Sinema ve Televizyon Yapımı

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli’nin 2001’de başlayan beyaz perde macerası dur durak bilmeden devam ediyor. Yönetmenliğini Justin Lin’in üstleneceği film ertelenmesiyle uzun süre adından söz ettirdi. Dwayne Johnson ve Tyrese Gibson arasındaki anlaşmazlık büyürken devreye Vin Diesel girdi. Durum ancak onun müdahalesiyle düzeldi. Hobbs & Shaw spin-off’undan sonra vizyona girecek dokuzuncu filmi büyük heyecan uyandırıyor!

Hızlı ve Öfkeli 9 ‘un Çıkmasına Kalan Zaman İçin Tıklayın

Büyük Heyecanla Beklenen 5 Sinema ve Televizyon Yapımı

Arrow

DC çizgi romanlarının birer birer televizyona aktarılmasına vesile olan Arrow tam gaz devam ediyor. Başrolünde Stephen Amell’in yer aldığı dizi yedinci sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Bu sezonun başında Oliver Queen’i hapishanede göreceğiz. Onu fazlasıyla zor günler bekliyor. Star City’de ise yeni kahramanlar ortaya çıkmaya başlayacak. Yedinci sezona az kaldı!

Arrow 7. Sezon Başlangıcına Kalan Zaman İçin Tıklayın

Büyük Heyecanla Beklenen 5 Sinema ve Televizyon Yapımı

The Flash

DC dünyasının en hızlılarından The Flash’ın hikayesi Arrow vesilesiyle ekrana taşınmıştı. Başrolünde Grant Gustin’in yer aldığı dizi bir aile hikayesine dönüşerek yoluna devam ediyor. Barry Allen’a bu sezon gelecekten gelen kızı Nora West Allen da eşlik ediyor. Fakat onun zamanda geriye gitmesi ve anne babasının genç haliyle tanışması işleri karıştırıyor. Durumu düzeltmek yine kahramanımıza kalıyor. The Flash 5. sezon için biraz daha beklememiz gerekecek.

The Flash 5. Sezon Başlangıcına Kalan Zaman İçin Tıklayın

Büyük Heyecanla Beklenen 5 Sinema ve Televizyon Yapımı

The Gifted

X-Men dünyasında geçen ve sevilen pek çok kahramanı televizyona taşıyan The Gifted’ın ekran macerası kaldığı yerden devam ediyor. Fox’ta izleyici karşısına çıkan The Gifted başarılı bir denge sağlamasıyla dikkat çekmişti. Klasik X-Men hikayelerinden esinlenen, bunu insancıl ve dengeli bir şekilde yapan dizi gelecek sezonda da ekranlarda olacak. İkinci sezon Atlanta istasyonundaki patlamadan sonra başlayacak. The Gifted’in merakla beklenen ikinci sezon bölümlerine az bir zaman kaldı.

The Gifted 2. Sezon  Başlangıcına Kalan Zaman İçin Tıklayın