Kit Harington’ın Call of Duty: Infinite Warfare’in kötü adamı olacağı hatta oyunun asıl düşmanı olarak karşımıza geleceğini daha önce sizlere duyurmuştuk. Şimdi de yayımlanan en son video ile oyunun kötüsü Kit Harington’ı ve yine karşı karşıya geleceğimiz UFC dövüşcüsü Conor McGregor’ı görüyoruz.

Yeni CoD oyunununda Game of Thrones dizisinin yıldızı Harington, Admiral Salen Kotch olarak karşımız geliyor. McGregor ise onun adamlarından biri olan Captain Bradley Fillion rolüyle oyunda olacak. Yayımlanan videoda da Harington’ı uzun uzadıya görebiliyoruz. McGregor’u ise yüzünüze yumruk atarken kısa bir an görüyoruz. Oyunda Harington’ın yer aldığı sahneleri çeken ünlü yönetmen Guy Richie,  daha önce de Call of Duty: Black Ops 2’nin fragmanını yönetmişti.

Oyunun hikayesi, Dünya’nın kaynaklarının yok edilmesinin ardından uzayda geçen savaş etrafında gerçekleşiyor. CoD: Infinite Warefare’in hikayesi Activision tarafından klasik savaş hikayesi olarak tanımlanıyor. Yayımlanan videoda da hem dünya üzerinde hem de uzayda gerçekleşen savaş sahnelerini görüyoruz.

Call of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında satışa sunulacak. Oyunun özel versiyonu (special edition) da CoD: IW’e ek olarak Call of Duty 4: Modern Warfare’ın remastered versiyonunu da içerecek.