Tom Hardy ve Michelle Williams’ın rol aldığı Venom’un hikayesi devam edecek. Fakat Venom 2 filminin geleceğiyle ilgili yeni bir belirsizlik belirdi.

Bildiğiniz gibi Venom Spider-Man’den bağımsız olarak beyaz perdeye aktarıldı. Buna rağmen beklentileri aşıp vizyonda kaldığı süre boyunca 855 milyon dolar gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Hemen ardından da Venom 2 filminin yolda olduğu duyuruldu. Fakat Variety‘nin haberine bakılırsa Venom cephesinde bazı belirsizlikler yaşanıyor. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Ruben Fleischer’in programının çok yoğun olduğu ve filmi yönetememe durumunun söz konusu olabileceği söyleniyor. Bu durumda Sony stüdyoları yeni bir yönetmen arayışına girişebilir. Bunun yanında bir başka alternatif daha bulunuyor. Eğer orijinal ekip korunmak istenirse stüdyo Ruben Fleischer’in müsait olacağı bir dönemi beklemeyi tercih edebilir. Bu da Venom 2 filminin erteleneceği anlamına gelir.

Bakmadan Geçme: Sherlock Holmes 3 Cephesinde Üzücü Gelişme

Elbette henüz kesinleşen bir şey yok. Yapılan haberler tamemen bir iddiadan ibaret. Fakat çoğunlukla bu söylentiler doğru çıkıyor. Bu sebeple ertelenme ihtimaline hazır olmak gerekiyor.