Avengers Endgame’den sonra Captain America The Winter Soldier ‘da duyduğumuz Peggy’nin kocasının kim olduğunu merak etmeye başladık. Acaba Steve olabilir mi?

Tüm hayranların çok iyi bildiği gibi Captain America The Winter Soldier’da Peggy Carter’ın evlendiğini ve iki çocuğa sahip olduğunu öğrenmiştik. Avengers Endgame filminin sonunda da Steve Rogers Captain America’dan vazgeçerek Peggy’yi seçti ve geçmişe giderek onunla mutlu bir hayat yaşadı. Peki aslında gerçekten de Peggy Steve ile evlenmiş olabilir mi? Ve o çocukla da süper insan serumlu çocuklar olabilir mi? Bu konuya filmin senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely’den cevap geldi.

“En başından beri Steve’in iki çocuk babası olacağını planlıyorduk. Eh ama zaman yolculuğu açısından bakınca boşluklar olabiliyor. Aynı zamanda süper asker DNA’sına sahip çocukların da doğduğunun farkında olmak gerekiyor.”

Okumadan Geçme: Sonsuzluk Eldiveni’ni Kullanan Hulk’ın İyileşme İhtimali Var mı?

Aslında en başından beri Kış Askeri filminde öğrendiğimiz Peggy Carter’ın kocasının Steve olduğu böylelikle doğrulanmış oldu. Peggy tüm yaşananları biliyordu aslında diyebilir miyiz peki?