Yakında izleyici karşısına çıkacak olan Captain Marvel tanıtımlarında yer alan gizemli karakter hayranların dikkatini çekti. Peki bu gizemin ardında ne yatıyor olabilir?

Bildiğiniz gibi Captain Marvel ile MCU bir tık daha genişleyecek. Yeni kahramanlar ve kötülerle tanışacağız. Bunların başında Carol Danvers geliyor. Fakat son zamanlarda Marvel hayranlarının dikkatini çeken karakter farklı biri. Durumu kısaca özetlemek gerekirse Annette Bening’in filmde iki farklı karaktere hayat verdiği düşünülüyor.

Bakmadan Geçme: Marvel Black Widow Senaryosunu Elden Geçiriyor

Captain Marvel için yayınlanan televizyon tanıtımlarından birinde Annette Bening’i önce siyah saçlı haliyle hava kuvvetlerinde pilotluk yapan Carol Danvers’ın yanında görüyoruz. Onu motive edecek sözler sarf ediyor. Tanıtımın ilerleyen saniyelerinde bu sefer beyaz saçlarıyla boy gösteriyor. Fakat bu sefer  Kree ırkının lideri olduğunu anlıyoruz.

Bu noktada iki ihtimal gündeme geliyor. Ya Annette Bening’in karakteri Carol Danvers’ın geçmişinde de yer alan önemli bir karakter ya da Skrull’lar Captain Marvel’ın hayatına çok daha önceden girmiş olabilir. Bu söylentileri gündeme getiren Captain Marvel tanıtımını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video