Brie Larson’lı Captain Marvel filminden sonunda ilk yorumlar sosyal medyaya düştü. Peki bu film ne kadar beğenildi? Beklentiler karşılandı mı?

Avengers Endgame filminden önceki son durağımız olan Captain Marvel’ı büyük bir heyecanla bekliyoruz. Hem en güçlü Avengers olarak tanıtılan Captain Marvel’ı göreceğiz, hem de Endgame filmiyle ilgili ipuçları yakalayabileceğiz. Eh bir de Nick Fury’nin gözünü nasıl kaybettiğini hepimiz merak ediyoruz. Bu kadar çok şey bir araya gelince de ister istemez beklenti artıyor. Peki Captain Marvel bu beklentileri karşılamakta ne kadar başarılı? Hadi gelin ilk yorumlara birlikte bakalım.

Perri Nemiroff

Captain Marvel’ın dahil oluşuyla birlikte MCU’nun geleceği çok daha parlak gözüküyor. Brie Larson’ın bu roldeki gücüne ve enerjisine hayran kaldım. Lashana Lynch için de durum aynı. Ben Mendelsohn’un Talos olması kesinlikle A+. Evet, Goose kesinlikle ilgiyi üstüne çekiyor. İkinci defa izlemek için sabırsızlanıyorum.

Ash Crossan

Captain Marvel (90’lardan derin bir nefes alarak) TAM ANLAMIYLA HARİKA. Herhangi bir Marvel karakteriyle Carol kadar bağ kurmamıştım. Benim de dahil olduğum 90’lar çocukları kadar akıllı ve eğlenceli.

Eric Eisenberg

Captain Marvel bir harika! Tahmin edemediğim sürprizleri başarılı. Orijin hikayesiyle gizemi iyi bağlaması hikayeyi ilgi çekici ve eğlenceli yapıyor. Brie Larson inanılmaz ve MCU’ya fantastik bir başlangıç yapıyor.

Okumadan Geçme: Iron Man’in Yıldızı Emeklilik Kararını Açıkladı

Brandon Davis

Captain Marvel çizgi roman hayranları bu filme bayılacak. Açık ve net.

Angie J. Han

Captain Marvel: Thanos hapı yuttu.

Erik Davis

Captain Marvel 90’ların bilim kurgu havasını diğer Marvel filmlerinde olmayan bir şekilde yakalamayı başarmış. Biraz retro, biraz tuhaf. Aynı zamanda gizemli ve şapşal. Bazı sahneleri şaşırtıcı derecede eğlenceli bazı sahneleri de bir o kadar etkileyici. Film boyunca ilgiyi koruyor çünkü her daim değişiyor. Doğru içeriğe sahip.