Vizyona girmesine kısa bir süre kalan Captain Marvel filmi için ilk gişe hasılat tahminleri ortaya çıkmaya başladı. Fazlasıyla başarılı bir film olacak gibi!

Brie Larson’ın başrolde olduğu ve bizleri 1990’lara götürecek Captain Marvel filmi kesinlikle MCU’daki ilginç detayları bize sunacak. Özellikle Skrull ırkının dünyaya gelmesi kesinlikle yeni hikayelerin temelini atacaktır. Akıllara da Gizli İstila geliyor tabii ki.

Peki Captain Marvel filmi ne kadar başarılı olacak? Ne kadar kazandıracak? Variety’nin ortaya attığı ilk tahminlere göre Captain Marvel’ın yerel piyasada yani Amerika’da açılış hafta sonunda 100 milyon dolar kazanması bekleniyor. Eğer heyecan katlanarak artarsa bu sayının 120 milyon dolara da ulaşabileceği söyleniyor.

Okumadan Geçme: Harley Quinn’in Suicide Squad 2 Geleceği Netlik Kazandı

Açıkçası 100-120 milyon bandı kesinlikle iyi bir başlangıç olacaktır. Wonder Woman örneğin 103 milyon dolar kazanmıştı. İkisine de benzer anlamlar yüklendiğini düşününce Captain Marvel’ın Wonder Woman’ın gerisinde kalmasını hiçbir Marvel yetkilisi istemeyecektir.