Birçok Marvel hayranı ikonik çizgi roman hikayesi Gizli İstila’yı beyaz perdede görmek isteyecektir. Peki bunun olma ihtimali var mı?

Skrull ırkının şekil değiştirme yeteneğini kullanarak süper kahramanların yerini alması ve dünyayı istila etmek için çalışmalara başlaması çizgi roman dünyasında fazlasıyla başarılı bir hikaye olarak karşımıza geldi. Süper kahramanlar arasındaki güvensizlik hissi, kimin insan kimin casus olduğunun bilinmemesi gibi noktalar ön plana çıktı. Bu büyük istila sonucunda da Iron Man gibi ikonik isimler gözden düştü. Gizli İstila hikayesi her anlamda dünyanın gidişatını değiştiren bir olay oldu.

Peki Captain Marvel ile Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olan Skrull ırkıyla birlikte Gizli İstila ne durumda? Çizgi roman sayfalarından çıkıp beyaz perdeye gelecek mi? Filmin baş yapımcılarından biri olan Jonathan Schwartz bu soruya cevap verdi ve bu cevaba göre Gizli İstila yolda!

Okumadan Geçme: Avengers Fikrini Doğuran Captain Marvel Fragmanı

“Evet, Gizli İstila hakkında konuştuk. Ama tabii ki hangi kahramanın Skrull olabileceğine dair herhangi bir yorum yapmayacağım. Çünkü zaten Carol Danvers dünyaya ilk gelen süper kahraman olarak karşımıza geliyor. Ama gelecek filmler için zemin hazırlıyor muyuz? Evet, her zaman.”

Açıkçası bu açıklama Gizli İstila geliyor dese de aynı anlam taşırdı. Schwartz açık bir şekilde Gizli İstila’nın temelleri atılacak diyor. Eh, Marvel Studios çok sık karar değiştirebiliyor. Atılan temeller kullanılmayabilir tabii ama keşke Gizli İstila gelse!