Avengers Endgame’de hepimiz Marvel Sinematik Evreni’nin en güçlüsü olarak tanıtılan Captain Marvel ve Thanos karşılaşmasını görmeyi umuyoruz. Ummanın ötesinde fazlasıyla da heyecan duymalıyız!

Henüz Captain Marvel filmini izlemedik. Ancak, şu ana kadar Captain Marvel her zaman için sinematik evreninin en güçlüsü olarak bizlere sunuldu. Eh bu kadar büyük bir pazarlamadan sonra Thanos ile karşı karşıya gelmesini hepimiz istiyoruz. Bu karşılaşmayı da heyecanla izleyeceğiz. Captain Marvel filminin yönetmenlerinin son açıklaması da heyecanı iyice arttıran cinsten oldu. AMC Scene için röportaj yapan Ryan Fleck ve Anna Boden Captain Marvel ve Thanos karşılaşması için ne kadar heyecan duyduklarından bahsetti.

“Captain Marvel filminin başında, Carol ne kadar güçlü olduğunun farkında değil. Ama sona geldiğiniz zaman göreceksiniz. Şunu söyleyelim sadece, Thanos’a yapacakları için çok heyecanlıyım.”

Her yönetmen kendi filmini över. Ancak, Captain Marvel ile ilgili her açıklama onun ne kadar güçlü olduğunu ön plana çıkartıyor. Bu açıklama da bugüne kadar söylenen her şeyi desteklemesinin yanında direkt olarak Thanos ile yapılacak karşılaşmayı da öne çıkartıyor.