Captain Marvel filminin yıldızları Netflix’in yeni projesi olan Unicorn Store’da buluşuyor. Filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı.

Unicorn Store, Samuel L. Jackson ve Brie Larson’ın yeniden bir araya gelmesine vesile oluyor. İkili daha önce Captain Marvel’ın yanı sıra Kong: Skull Island filminde de rol almıştı. Görünen o ki Samuel L. Jackson ve Brie Larson birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyor.

Bakmadan Geçme: Captain Marvel Filminde Goose’un Sırrı Çözüldü

Brie Larson’ın ilk yönetmenlik deneyimi olan filmde Kit isimli genç bir kadının hayallerini gerçekleştirme macerasına tanık oluyoruz. Sanat okuluna giden, kendi eserlerini ortaya koymak isteyen bu kadın okuldan kovuluyor. Hayallerini takip etmek isterken kendini geçici bir ofis işinde çalışırken buluyor. O sırada karşısına gizemli bir satıcı çıkıyor ve çocukluk hayali olan unicorn’un (tek boynuzlu at) sahibi olmasına yardımcı olabileceğini söylüyor. Böylece enteresan bir macera başlıyor.

2017 senesinde Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gösterilen Unicorn Store 5 Nisan Cuma gününden itibaren Netflix’te olacak. Paylaşılan fragmanı hemen aşağıda bulabilirsinix.

Video