Guardians of the Galaxy filminin kötüsü Ronan Captain Marvel filminde yer alacak, hem de kendisini fazlasıyla göreceğiz. Peki alıştığımız Ronan karşımıza gelecek mi?

Guardians filmindeki Ronan’ı anlatmaya gerek yok. Klasik bir kötüydü kendisi. Hatta asıl kötüye ve kendi efendisine ihaneti bile vardı. Ancak, Captain Marvel filminde göreceğimiz Ronan çok farklı olacak. Kötü olmasından önceki hayatını bizlere anlatacak olan bu filmde Kree’nin gururlu bir savaşçısı ve Starforce’un bir üyesi olan birini izleyeceğiz. Filmin baş yapımcısı Jonathan Schwartz da bu durumu doğruladı.

“Ronan’ı daha önce Guardians of the Galaxy filminde izlediğimizde onu radikal ve inandığı doğruya fazlasıyla bağlı biri olarak gördük. Ama şimdi onu Kree halkının içinde izleyeceğiz ve Kree ordusu içinde oynadığı role tanıklık edeceğiz. Bu da Starforce üyeliğiyle üst üste biniyor aslında.”

Okumadan Geçme: Avengers’ı Sonsuzluk Eldiven’i Yapan Avengers Endgame Teorisi

Açıkçası Kree militaristik düzenini ve Starforce’u gerçekten merak ediyorum. Captain Marvel ile de bu üzeni bolca göreceğiz gibi gözüküyor.