Captain Marvel filmi ile beyaz perdeye taşınan korkutucu Skrull savaşçısı Talos çizgi romanlara göre daha farklı olarak karşımıza gelecek.

Skrull ırkının tartışmasız en korkutucu ve güçlü savaşçılarından biri olan Talos, bu ünvanları gerçekten hakederek kazandı. Kendisi Marvel Comics’teki sayılı savaşçılardan biri. Ancak, aynı zamanda diğer Skrull ırkı üyelerinin aksine Talos şekil değiştirme yeteneğine sahip değil. Zaten bu eksiğini kapamak için kendisini savaşa adadı. Ancak, Captain Marvel filminde Ben Mendelsohn’un canlandıracağı bu karakter çizgi romanlardan farklı olacak. ComicBook’a konuşan filmin baş yapımcısı Jonathan Schwartz duruma netlik kazandırdı.

Okumadan Geçme: Avengers’ı Sonsuzluk Eldiveni Yapan Avengers Endgame Teorisi

“Ben Mendelsohn filmde Skrull’ın yüzü haline gelmiş ve liderli konumundaki Talos’u canlandırıyor. Film süresince de onun arada bir şekil değiştirdiğini ve insan formuna geçiş yaptığını göreceksiniz. Bence hem Skrull olarak bu karakteri görmek hem de Ben’in oyuncu olarak neler yapabileceğine tanıklık ediyor olmak kesinlikle izlemeye değer.”

Çok açık bir açıklama olmuş. Talos çizgi romanlardaki gibi biri olmayacak ve şekil değiştirebilecek. Bu şekil değiştirme yeteneği sınırlı mı değil mi hiç bilmiyoruz ama bu bile büüyk bir farklılık olarak karşımıza geliyor.