Geçtiğimiz günlerde solo filmiyle karşımıza çıkan Captain Marvel Avengers Endgame’de yeni kostümüyle boy göstermeye hazırlanıyor.

Bakmadan Geçme: Captain Marvel Filminden Çıkartılan Thor Bağlantısı

Aslına bakarsanız Captain Marvel’ın Avengers Endgame kostümünü ilk olarak filmin sonunda bonus sahnesinde görmüştük. Avengers ile tanışan Carol Danvers’ın geçirdiği değişiklik ister istemez dikkat çekmişti. Marvel stüdyolarının Endgame için paylaştığı posterle birlikte bu değişikliklere daha yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Önce bariz olan değişikliklerden başlayalım. Carol Danvers’ın saçları artık biraz daha uzun. Fragmana baktığımızda ise solo filmin aksine hafif bir makyaj yaptığını görüyoruz. Asıl dikkat çekici olan ise kostümün detayları. Kendi filminde kullandığına şahit olduğumuz StarForce kostümü iyice değişiyor. Ana hatları aynı kalmakla birlikte kostümün mavisi çok daha canlı. Altın rengi detaylar çok daha belirgin hale gelmiş durumda. Göğsündeki yıldız da aynı şekilde rahatsız edici olmayan bir şekilde daha dikkat çekici bir hale büründürülmüş.  Tüm bu değişiklikler onun süper kahraman imajının desteklenmesine yardımcı olmuş gibi görünüyor.