Marvel’ın önümüzdeki sene izleyici karşısına çıkartmaya hazırlandığı Captain Marvel ikinci fragmanıyla boy gösteriyor. Bu tanıtımda Carol Danvers’ın güçlerini daha net bir şekilde görme fırsatı elde ediyoruz.

Hayranların beklentilerini karşılamayan ilk fragmanın ardından yeni tanıtımda Carol Danvers’a iyice odaklanıyoruz. Onun hafızasını kaybetmiş bir şekilde bulunduğu, daha güçlü bir hale getirildiği ifade ediliyor. Skull’ların peşinden dünyaya gelen Carol burada bir yaşantısı olduğunu fark ediyor. Yolunun kesiştiği Nick Fury ile aslında kim olduğunu bulmaya çalışıyor. Öğrendikleri ise içinde olduğu mücadele hakkındaki görüşlerini değiştirecek gibi görünüyor.

Bakmadan Geçme: Avengers Infinity War’da Vazgeçilen Thanos Kararı

Tüm bunların yanı sıra Captain Marvel’ı kırmızı ve mavi odaklı klasik kostümüyle görüyoruz. Çizgi romanlarda alıştığımız tarzını beyaz perdeye taşıyor. Gücü ise daha şimdiden göz korkutucu bir seviyede. Bakalım bu güçlerini Avengers 4’te Thanos’a karşı nasıl kullanacak? Avengers’ın dünyasına nasıl dahil olacak?

Anna Boden ve Ryan Fleck tarafından yönetilen Captain Marvel filmi 8 Mart 2019’da vizyona girecek. Paylaşılan yeni fragmanı hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Video