Ek çekimleri tamamlanan Avengers 4’te birçok veda yaşanacak. Chris Evans da bu veda edenlerden biri. Peki ünlü oyuncunun son sahnesi nasıldı?

Bildiğiniz gibi geçen hafta Chris Evans Steve Rogers yani Captain America’nın Avengers 4’teki ek çekimlerini tamamlamıştı. Bunu da çok duygusal bir mesajla sosyal medyadan duyurdu. Ancak görünen o ki Chris Evans’ın çektiği son sahne öyle pek de anlamlı değilmiş. Aksine saçmaymış. ACE Comic Convention’da konuşan sevilen oyuncu setteki son günündeki çektiği en son sahneyi anlattı.

“Biliyorsunuz, yeniden çekimlerdi ve biz de çoğunlukla ufak sahneler ve bazı düzeltmeler çektik. Yani genel anlamda ufak şeyler. Paul Rudd’un söyleyeceği bir replik olabilirdi. Ama o orada değildi. Salakça bir cümleydi. Akılda kalıcı hiç değildi. Ama setteki son gün gerçekten unutulmazdı.”

Bunu duymak biraz hayal kırıklığı yarattı açıkçası bende bir hayran olarak. Steve Rogers ile özdeşleşmiş Chris Evans için ufak bir jest yapılabilirdi diye düşünüyorum. Eh napalım umuyoruz ki Avengers 4 unutulmaz olacak.

Okumadan Geçme: Russo Kardeşler Avengers 4’ü Tamamladı