Avengers Endgame ile veda edeceğimiz oyunculardan biri olduğunu düşündüğümüz Chris Evans, farklı bir görev üstlenerek MCU’da kalabilir.

Bildiğiniz gibi Chris Evans birkaç defa artık Captain America rolünü bırakmak istediğini, fiziksel olarak zorlandığını ve başka yapımlarda yer almak istediğini açıkça belirtti. Eh, bir de Marvel Studios ile olan kontratının sonuna geldiğini düşününce de Avengers Endgame’in MCU’daki son filmi olacağını düşünüyoruz.

Okumadan Geçme: Karakter Rehberi – Mysterio Kimdir?

Ancak, gazeteci Jim Hall tarafından ortaya atılan yeni iddia Chris Evans’ın MCU’da yönetmen olarak kalıp, farklı bir görev üstlenerek evrende kalmaya devam edeceğini söylüyor.

“Chris Evans ile ilgili ilgi çekici gelişmeler yaşanıyor. Söylentilere göre Kevin Feige Endgame’den sonra Chris Evans’a Disney Plus’taki diziler için yönetmenlik teklif edecek.”

Chris Evans’ın daha önce yönetmenlik konusunda istekli olduğunu söylemişti. Hatta Before We Go filminde de ilk defa yönetmenlik koltuğuna oturdu. Eğer bu teklif gerçekse kendisi hem isteğini gerçekleştirebilir hem de MCU’da aktif olarak yer almaya devam edebilir.