Avengers Endgame ile bizlere veda eden Captain America’yı canlandıran sevilen oyuncu Chris Evans MCU’ya gelecekte geri döner mi?

Bildiğiniz gibi Avengers Endgame filminin sonunda Captain America fazlasıyla tatmin edici bir hikayeyle bizlere veda etti. Hem Captain America’dan emekli oldu hem de sevdiği insan Peggy ile bir ömür geçirdi. Evreni kurtarmasını saymıyoruz bile. Peki bu sonun ardından Steve Rogers geri döner mi?

Çizgi romanlarda da benzer bir şekilde yaşlanan Steve Rogers daha sonra gençliğine geri kavuşuyordu. Eh, çizgi roman uyarlaması olan bu filmi düşününce Steve Rogers’ın tekrar genç olması kimseyi şok etmez. Ama Russo Kardeşler’in açıklaması tüm ihtimalleri ortadan kaldırıyor. Happy Sad Confused’a konuşan Joe Russo’nun dediklerine bakalım.

Okumadan Geçme: Kang the Conqueror Kimdir?

“Chris fazlasıyla duygusal biri. Twitter’da onu takip ediyorsanız görürsünüz zaten. Yazdıklarını çok içten, kalbinden yazıyor. Benim gördüğüm kadarıyla Chris Evans kapıları kapadı ve duygusal olarak yeni projeye geçmeye hazır. Duygusal olarak her şeyi geride bıraktı.”

Zaten daha önce Chris Evans birkaç defa artık bu rolü bırakmayı istediğini söylemişti. Bu kadar tatmin edici bir sondan sonra da geri dönmesini beklemek pek akla yatkın gözükmüyor.