Art arda ortaya çıkan Marvel odaklı Disney+ dizilerinin ardından Chris Hemsworth Thor dizisi isteğini açık bir şekilde dile getirdi.

Disney+ yayın platformunda Marvel Sinematik Evreni’nde geçen birçok dizi olacak. WandaVision ve Falcon & Winter Soldier dizileri resmen duyurulan projelerden sadece ikisi. Hawkeye dizisinin de geleceğini daha önce farklı kaynaklardan birkaç defa duydu. Hal böyle olunca MCU sadece beyaz perdede değil, dizi ekseninde de genişlemeye devam ediyor.

Bu heyecan verici gelişmelerle birlikte Chris Hemsworth da sessiz kalmadı. MTV’ye konuşan sevilen oyuncu Darryl ile birlikte komedi türünde bir dizi yapmak istediğini duyurdu.

“Team Thor dizisini yapmak isterim. Darryl’i kesinlikle daha fazla görmek çok iyi olacaktır. Özellike mokümanter tarzında bir diziye çok sıcak bakıyorum. Darryl ile birlikte yaşadığımız, dünyayı kurtarmak dışında günlük hayatta neler yaptığımı anlatan bir dizi olabilir. Çekmek de çok eğlenceli olacaktır bu diziyi. Güzel bir proje olacağını düşünüyorum.”

Okumadan Geçme: Avengers Endgame Filminden İlk Sahne Paylaşıldı

Chris Hemsworth’un Thor: Ragnarok’tan sonra Thor’a olan sevgisinin arttığını biliyoruz. Bu açıklamada bunu gösterir nitelikte olmuş. Eh, Avengers Infinity War’dan sonra (ve Endgame’den sonra aynı zamanda sanırım) daha çok Thor görmeye kimse karşı çıkmaz.