Avengers Endgame için geri sayım devam ederken Thor’un yıldızı Chris Hemsworth ilk filminden enteresan bir anısını hayranlarla paylaştı.

Bildiğiniz gibi Chris Hemsworth 2011 senesinden beri Marvel dünyasının bir parçası ve orijinal Avengers ekibinde yer alıyor. Onun macerası soo filmiyle başladı ve Joss Whedon’ın Avengers filmleriyle devam etti. Görünen o ki Chris Hemsworth o günleri mutlu bir şekilde anıyor. Yaşadıkları keyifli bir anı şu sözlerle özetledi:

“Sanırım birinci ve ikinci Avengers filmiydi. Orijinal ekip olarak bir aradaydık ve çok basit bir repliğin yer aldığı sahneyi bir türlü çekemiyorduk. Devamlı gülüp eğleniyorduk. Yönetmen Joss Whedon oldukça yorgundu. Bu yüzden sahneyi çekemedikçe daha da kızıyordu. O an gerçekten liseye geri dönmüş gibi hissettim. Sanki hayatımızda hiçbir şey değişmemiş gibiydi. Hangi yaşta olursanız olun gülmemeniz gereken anlarda daha çok gülesiniz geliyor.”

Bakmadan Geçme: Chris Hemsworth’tan Thor Dizisi Talebi

Her ne kadar bu anı Joss Whedon için pek keyifli olmasa da, Avengers ekibi birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyor gibi görünüyor. Ancak maalesef Avengers Endgame ile bu günlerin sonu geldi.