Chris Hemsworth, Thor olarak yer aldığı Marvel Sinematik Evreni filmleri hakkında konuştu. Görünen o ki Thor: The Dark World’ü pek sevmiyor.

Avengers 4 ile Thor kariyerini sonlandıracağını düşündüğümüz Chris Hemsworth, GQ için verdiği röportajda Thor ve Thor: The Dark World filmleri hakkında konuştu. Hatta daha net bir ifadeyle bu filmler hakkındaki düşüncelerini bizlerle paylaştı. Görünen o ki ünlü oyuncu The Dark World için pek iyi şeyler düşünmüyor. Zaten bu film eleştirmenlerden de genel olarak pek yüksek puanlar alamamıştı. Hatta Marvel Sinematik Evreni’nin en zayıf filminden biri olarak düşünülüyor. Hal böyle olunca Chris Hemsworth’ün tepkisi pek şaşırtmadı.

İlk film iyiydi, ikincisi ise eh işte. Fazlasıyla erkeksi, klasik bir tipleme. Çok aşina hissettiriyor. Uçurumun kıyısında olduğumuzun farkındaydım.

Thor The Dark World her ne kadar gişede 600 milyon doları geçse de kazandığı bu para başarı olarak görülmedi. Hayranlar nezdinde de pek başarılı bir film olarak görünmüyor. Chris Hemsworth da benzer şeyleri düşünüyor görünen o ki.

Okumadan Geçme: MCU Vakit Kaybetmeden 4. Evreye Devam Ediyor