Guardians of the Galaxy serisinin yıldızlarından Chris Pratt, tehlike altında olan üçüncü film hakkında hepimizi sevindirecek açıklamalarda bulundu.

Bildiğiniz gibi James Gunn’ın kovulmasının ardından Guardians of the Galaxy 3’ün durumu sıkıntılı bir konuma geldi. Bir anda filmin hem senaristi hem de yönetmeni artık yoktu sonuçta. Tüm bunların üzerinde Dave Bautista’nın James Gunn olmadan çalışmayacağını belirtmesi işleri iyice sıkıntılı bir hale soktu. Ama sevindirici gelişmeler var! Chris Pratt umutlarımızı tazeledi! Variety’ye konuşan Pratt Guardians 3 gerçekleşecek dedi.

Okumadan Geçme: James Gunn’a Man of Steel 2 Teklifi

“Üçüncü film olacağına söz veriyorum. Nasıl olacak, neye benzeyecek bilmiyorum ama herkes bu film için hazır durumda. Hikayeyi üçüncü filmle güzel bir şekilde sonlandırıp hayranlara veda etmek istiyoruz.”

Chris Pratt’in açıklamaları sevindirici olsa da James Gunn’ın ardından hikayenin ve filmin nasıl şekilleneceği kesinlikle büyük bir merak konusu. Film şu an için durdurulmuş durumda zaten. Umuyoruz ki gerçekten de anlamlı bir şekilde hikaye sona erer.