Harry Potter karakteriyle gönüllerde taht kuran Daniel Radcliffe son zamanlarda Wolverine söylentileriyle gündeme geliyor. Peki sevilen oyuncu bu durum hakkında ne düşünüyor?

Bildiğiniz gibi Hugh Jackman Wolverine karakterine veda ettiğinden beri akıllarda aynı soru var: Yeni Logan kim olacak? Şimdiye kadar adı bu karakterle anılan veya bu role takip olan pek çok ünlü isim oldu. Bu isimlerden sonuncusu Daniel Radcliffe. Oyuncu o kadar çok konuşuldu ki, Wolverine olarak nasıl görüneceğine dair hayran çalışmaları bile hazırlandı. Fakat Daniel Radcliffe bu söylentilere sadece gülüp geçiyor gibi görünüyor. IGN‘e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti:

“Bazen ufak bir şaka yaptığınızda ortaya böyle bir sonuç çıkabiliyor. Röportajlarda almak istediğimiz rollerden bahsetsek, sonra bu rolleri kapsak gerçekten şahane olmaz mıydı? İnsanların beni Wolverine’e yakıştırdığını duyuyorum. Bunun nedeni yaptığım bir şakaydı. İnternet dünyası ise bu şakayı kendi isteğimi ortaya koymam olarak yorumladı.”

Bakmadan Geçme: Wolverine Karakteri Marvel’ın Planlarını Zora Sokacak

Daniel Radcliffe’e söyleyeceğimiz tek bir şey var: Wolverine ile şaka olmaz. Aksi halde adının söylentilere karışmaması mümkün değil.