Titans live action

DC cephesinden şaşırtıcı ama bir o kadar da sevindirici haberler geliyor. Titans dizisi resmi olarak duyuruldu!

Geçtiğimiz yıl Warner Bros. hayranlarına daha fazla DC Comics içeriği görecekleri sözünü vermiş ve Netflix tarzı çevrim içi yayın yapacak bir servis üstünde de çalıştıklarını söylemişti. Görünen o ki Warner Bros. bu sözünü tutuyor.

Warner Bros. ve DC Comics 2018’den itibaren kullanıma sunulacak olan çevrimiçi TV servisinin duyurusunu yaptı. Bu serviste de en azından iki tane büyük yapım yer alacak. Bunlardan ilgi Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Sarah Schecther ekibinin liderliği altında olacağı duyurulan Titans dizisi olacak. İkincisi de Young Justice animasyon serisinin üçüncü sezonu… Bu yeni sezon Young Justice: Outsider ismiyle anılacak.

Titans serisi Akiva Goldsman (Star Trek: Discovery, Underground), Geoff Johns (The Flash, Arrow) ve Greg Berlanti (Arrow, Legends of Tomorrow, The Flash, Supergirl) tarafından yazılacak. DC Comics’in belki de en popüler takımlarından birine odaklanacak. Dick Grayson’un liderliği altında Starfire, Raven ve diğerlerini ekranlarda izleme şansına sahip olacağız.

Young Justice: Outsiders ise DC evreninin genç süper kahramanlarını ekranlara getirecek. Bu yeni sezonda tüm evreni kasıp kavuran genetik silahlanma yarışında ortada güç kazanmaya çalışan süper kötülerle, süper kahramanları karşı karşıya getirecek.

Duyurusu yapılan bu TV servisinin henüz adı açıklanmadı. Benzer şekilde bu iki yapımla ilgili de henüz detaylı bilgiler paylaşılmadı. Ancak söylentilere göre DC ve Warner Bros., Marvel’ın Netflix ile yakaladığı çevrim içi başarıya rakip olmak istiyor.