DC Comics’in en sevilen ekiplerinden biri olan Titans’ın diziye uyarlandığı Nisan ayında duyurulmuştu. Şimdi de bu dizinin kaç bölüm planlandığı belli oldu.

Bildiğiniz gibi birkaç ay önce Warner Bros. ve DC Comics 2018’den itibaren kullanıma sunulacak olan çevrimiçi TV servisinin duyurusunu yapmıştı. Bu duyuruyla birlikte de bahsi geçen çevrimiçi TV servisinde yayınlanacak diziler hakkında konuşulmaya başlanmıştı. Bu DC Comics & Warner’ın servisinde yayınlanacak dizilerden biri de Titans olacak. Greg Berlanti, Akiva Goldsman, Geoff Johns ve Sarah Schecther ekibinin liderliği altında ekranlara gelmesi planlanan Titans serisi peki kaç bölüm olacak?

Her ne kadar resmi bir açıklama yapılmasa da Deadline’ın haberine göre pilot bölümünü yazan Akiva Goldsman ve Geoff Johns’un Warner Bros ile 13 bölümlük anlaşması bulunuyormuş. Bu anlaşma da dizinin 13 bölümden oluşacağı söylentilerini bir anda hızlandırdı. Bu sayı da alıştığımız çizgi roman uyarlamalarındaki 20+ bölüme göre biraz az kalıyor.

Titans ile birlikte aynı zamanda başka bir yapım daha bu çevrimiçi serviste yayınlanacak. Young Justice animasyon serisinin üçüncü sezonu Young Justice: Outsider ismiyle ekranlardaki yerini alacak.